Zarząd ELSA Poland 2015/2016

Prezes
Krzysztof Stępkowski
Tel.: +48 512 148 587
E-mail: krzysztof.stepkowski@elsa.org.pl

 

Sekretarz Generalny
Zofia Urban
Tel.: +48 535 003 441
E-mail: zofia.urban@elsa.org.pl

 

Skarbnik
Jacek Niedzielski
Tel.: +48 603 409 740
E-mail: jacek.niedzielski@elsa.org.pl

 

Wiceprezes ds. Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk Studenckich (STEP)
Maciej Szewczyk
Tel.: +48 727 924 572
E-mail: maciej.szewczyk@elsa.org.pl

 

Wiceprezes ds. Działalności Naukowej (AA)
Magdalena Nowak
Tel.: +48 609 652 991
E-mail: magdalena.nowak@elsa.org.pl

 

Wiceprezes ds. Seminariów i Konferencji (S&C)
Krzysztof Merzel
Tel.: +48 533 120 993
E-mail: krzysztof.merzel@elsa.org.pl

 

Wiceprezes ds. Marketingu
Wojciech Sulimierski
Tel.: +48 660 435 279
E-mail: wojciech.sulimierski@elsa.org.pl

 


 

Dyrektorzy przy Zarządzie Krajowym 2015/2016

 

Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Jakub Rumian
Tel.: +48 662 153 090
E-mail: jakub.rumian@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Jakub Goerick
Tel.: +48 790 231 134
E-mail: jakub.goerick@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Public Relations
Magdalena Poprawa
Tel.: +48 501 729 586
E-mail: magdalena.poprawa@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Komputeryzacji i Informatyzacji
Bartosz Jung
Tel.: +48 696 726 450
E-mail: bartosz.jung@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Komputeryzacji i Informatyzacji
Tomasz Bilski
Tel.: +48 663 520 387
E-mail: tomasz.bilski@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Promocji i Produkcji
Marta Musiałkiewicz
Tel.: +48 697 590 094
E-mail: marta.musialkiewicz@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Kontaktów Międzynarodowych
Rafał Sokół
Tel.: +48 601 050 220
E-mail: rafal.sokol@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Programu Praw Człowieka
Anna Zbrojska
Tel.: +48 607 030 186
E-mail: anna.zbrojska@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Programu Prawo i Medycyna
Tomasz Edmund Walczak
Tel.: +48 606 235 292
E-mail: tomasz.e.walczak@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Moot Court
Maria Mazurkiewicz
Tel.: +48 535 089 393
E-mail: maria.mazurkiewicz@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Programu Praktyk Krajowych
Alicja Rajpert
Tel.: +48 665 863 086
E-mail: alicja.rajpert@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Rozwoju Naukowego
Katarzyna Smyk
Tel.: +48 607 589 609
E-mail: katarzyna.smyk@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Publikacji Naukowej ELSA Poland
Aleksandra Rudnicka
Tel.: +48 693 940 509
E-mail: aleksandra.rudnicka@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Grantów
Tomas Skupny
Tel.: +48 696 018 960
E-mail: tomasz.skupny@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Grantów
Tomas Skupny
Tel.: +48 696 018 960
E-mail: tomasz.skupny@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych
Angelika Anna Woźniak
Tel.: +48 606 301 078
E-mail: angelika.a.wozniak@elsa.org.pl

 

Dyrektor ds. Kontaktów Zewnętrznych
Adam Kowalewski
Tel.: +48 787 450 536
E-mail: adam.kowalewski@elsa.org.pl