Student Success Day 2015

Student Success Day to bezpłatny dzień szkoleń, które pozwolą Ci na zgłębienie tajników odnoszenia sukcesów, kreowania Twojego wizerunku oraz manipulacji. Gospodarzem tego wydarzenia będzie gość specjalny, Partner Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Opole, przedsiębiorca i trener sukcesu Adam Grzesik.
Cały projekt opiera się na pakiecie 3 szkoleń, które całkowicie zmienią Twoje postrzeganie przyszłości. W programie przewidzieliśmy:

 • ROZMOWA KWALIFIKACYJNA. PRO-MANIPULACJA PRACODAWCĄ

  Kiedy wyruszasz porozmawiać o swojej pracy to każda z tych rozmów jest jedną z najważniejszych w Twojej karierze i być może w życiu. To od powodzenia tej rozmowy zależy jak będzie Ci się powodzić i jak pokierujesz swoim życiem zawodowym. Niestety najczęściej masz sporą konkurencję i dosyć dużą przypadkowość w takich rozmowach. Na szczęście możesz poznać i nauczyć się kilku socjotechnik i zachowań, które zdecydowanie zwiększą Twoje szanse. Podczas tego eventu nie tylko je poznasz, ale również przećwiczysz i zabierzesz do swojego życia.

 • PSYCHOLOGIA SUKCESU. WYZNACZANIE CELÓW

  Istnieje specjalne określenie na ludzi, którzy osiągają sukcesy. To ludzie sukcesu. Nie każdy może zostać człowiekiem sukcesu ponieważ nie każdy wie jak to zrobić. Istnieją olbrzymie różnice w myśleniu ludzi odnoszących sukces, a ludźmi przeciętnymi. Możesz nauczyć się schematów myślenia i postępowania ludzi sukcesu. A kiedy to zrobisz to staniesz się jednym z nich. Staniesz się Człowiekiem Sukcesu.

 • E-PERRONAL PR. TWÓJ SIECIOWY GARNIAK

  W dzisiejszych czasach jeśli nie ma Cię w google to albo nie istniejesz, albo nie zapłaciłeś – tak uważają specjaliści od marketingu:-)
  Skoro serfujesz po Internecie i masz swoje profile, choćby na facebooku to musisz wiedzieć jak zbudować swój wizerunek. Czy zdawałeś sobie sprawę, że większość rekruterów sprawdza Cię przed rozmową kwalifikacyjną na różnych portalach? Dlatego tak ważne jest zbudowanie odpowiedniego wizerunku. Krok po kroku pokaże Ci jak to zrobić jeden z najlepszych specjalistów w branży – Wojciech Bizub.