Dołącz do ELSA!

Zapewne zadajesz sobie właśnie pytanie, dlaczego właściwie warto wstąpić do ELSA?

Jeżeli jesteś:
• osobą aktywną
• lubisz współpracować z innymi
• chętnie podejmujesz nowe wyzwania

oraz chcesz:

• działać w międzynarodowej organizacji
• brać udział w różnego rodzaju projektach
• poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne umiejętności
• poznać wielu ciekawych ludzi

 

Otóż odpowiedź jest bardzo prosta!

 

ELSA to organizacja dla Ciebie!

 

Naszą działalność kierujemy do wszystkich studentów prawa – robiąc coś dla innych, robimy jednocześnie wiele dla siebie, ponieważ działalność w Stowarzyszeniu zmienia członków: uczą się zarówno pracy w zespole jak i samodzielności, twórczego myślenia i organizacji czasu.

Nasi członkowie już teraz mają szansę nauczyć się pisać oferty, listy, doskonalić umiejętności przemawiania i języki obce. Ponadto ELSA to dla członków znakomite uzupełnienie studiów prawniczych o umiejętności praktyczne, spojrzenie na to, jak może wyglądać zastosowanie „wiedzy książkowej” w życiu.

Jednak ELSA to przede wszystkim świetna zabawa!

Najważniejszą umiejętnością, jaką zdobywają nasi członkowie jest połączenie działalności w Stowarzyszeniu ze studiami na uniwersytecie. Pracodawcy wiedzą, że zatrudniając osobę, która potrafi intensywnie pracować i jednocześnie się uczyć, dokonują opłacalnej inwestycji.

Działając w ELSA korzystamy z doświadczenia firm, instytucji oraz osób reprezentujących sfery prawnicze i akademickie. Przez tę współpracę nabywamy nowe umiejętności i mamy szansę wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. Wszystko to daje członkom ELSA atuty mogące przesądzić o ich przyszłości.

 

Co zrobić, by wstąpić do ELSA?

Skontaktuj się z naszym Dyrektorem ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także odwiedź naszą siedzibę, która znajduje się w pokoju 1.4 budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.

 

Prezes ELSA Opole
Przemysław Smorawski
Tel.: +48 888 349 495

 

e-mail: president@opole.elsa.org.pl